SİZ HALA PROFESYONEL BİR WEB SİTESİNE SAHİP DEĞİL MİSİNİZ ?

İşletmenizi tam anlamıyla yansıtan, profesyonel, tüm cihazlarla uyumlu ve gerekiyorsa birden fazla dil seçeneği ile mükemmel bir web siteniz olsun ister misiniz ?

Yapılan araştırmalara göre insanların %80'i bir ürün / hizmet satın almadan önce internetten araştırma yapıyorlar, hala bir web siteniz yoksa bu büyük müşteri kitlesini kaybettiniz demektir.

Fakat hala geç kalmış sayılmazsınız, hisef'in profesyonel kurumsal web sitesipaketlerinden birini seçip kısa sürede profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

SİZLERİ DİNLİYORUZ

Sizleri dinliyor ihtiyacınıza en uygun çözümleri üretiyoruz. Web sitenizin tam anlamıyla şirketiniz / ürününüz yansıtması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

SATIŞ SONRASI DESTEK

Web siteniz bittikten sonra bile desteğimiz devam ediyor, yardıma ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olmak için destek panelinin başında bekliyoruz.

PAZARLAMA DESTEĞİ

Web sitenizi nasıl müşteriye çevireceğiniz konusunda da hisef reklam ekibi ile yanınızda, size reklam çözümleri üretiyor ve hayata geçiriyoruz.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN PROFESYONEL 3500TL 2249TL
STANDART 2000TL 1249TL
Yıllık Yenileme Ücreti
Ömür Boyu Ücretsiz
Ömür Boyu Ücretsiz
Web Alanı
1 GB
Sınırsız
Aylık Trafik
Sınırsız
Sınırsız
E Posta Hesabı
5 Adet
10 Adet
Yönetim Paneli
Sayfa Yönetim Modülü
Referanslar Modülü
Google Maps
Şubelerimiz Modülü
Resim Galerisi Modülü
Duyuru & Haberler
Menü Yönetim
Video Galerisi Modülü
İletişim Formu
İnsan Kaynakları Formu
Biz Sizi Arayalım Formu
XML Sitemap
HTML Sitemap
Google Analitik Kurulumu
Google Webmaster Tools Kurulumu
Google İşletme Kaydı
Responsive Tasarım (Cep / Tablet / PC)
Özel Tasarım
Standart Tema
Google Reklam
200 TL Değerinde
Yıllık Barındırma Bedeli
200 $
100 $

SIK SORULAN SORULAR

Kurumsal web sitesi paketlerimiz hakkında en çok sorulan soruları sizler için derledik.
Hayır tüm paketlerimiz için tek bir kez ödeme yaparsınız ve ömür boyu kullanım hakkında sahip olursunuz, yıllık yenilenen bir paket ücreti yoktur.
Hayır kurumsal web sitesi paketlerinde kullandığımız yazılım güçlü seo alt yapısı, birden fazla dilde pazarlama ve seo imkanı sağlayan özel bir yazılımdır, yazılımın güvenliği açısından ftp veremiyoruz.
Hisef olarak her zaman çözüm odaklı çalışmalar yaptık, eğer ihtiyacınız olan şey yazılımsal olarak mümkün ise, işlem yüküne göre ücretli veya ücretsiz olarak size çözümler sunuyoruz.
Elbette kredi kartı ile 9 taksite varan taksitlerle ödeme yapabilirsiniz, kredi kartı ödemelerinde hizmet bedeli + KDV kredi kartınızdan çekilir.
Yıllık barındırma hizmeti web sitenizin dosyalarının sunucularımızda barındırılmasını kapsayan himzetin yıllık bedelidir, bu bedel kiminle çalışırsanız çalışın ödemeniz gereken bir bedeldir ve sitenizin kesintisiz çalışması için ödenmesi gereklidir.